740 000 €
7400 €/m²
Property 56983 photo 1
Property 56983 photo 2
Property 56983 photo 3
Property 56983 photo 4
Property 56983 photo 5
Property 56983 photo 6
Property 56983 photo 7
Property 56983 photo 8
Property 56983 photo 9
Property 56983 photo 10
Property 56983 photo 11
Property 56983 photo 12
Property 56983 photo 13
Property 56983 photo 14
Property 56983 photo 15
Property 56983 photo 16
Property 56983 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 100 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 1 sprata. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 65215
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 5441
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 25949
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod objekta 54696
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 14152
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod objekta 37027
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4029
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 30168
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 11617
  • Kvadratura 279 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod objekta 36993
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter