720 000 €
3273 €/m²
Property 65215 photo 1
Property 65215 photo 2
Property 65215 photo 3
Property 65215 photo 4
Property 65215 photo 5
Property 65215 photo 6
Property 65215 photo 7
Property 65215 photo 8
Property 65215 photo 9
Property 65215 photo 10
Property 65215 photo 11
Property 65215 photo 12
Property 65215 photo 13
Property 65215 photo 14
Property 65215 photo 15
Property 65215 photo 16
Property 65215 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1989
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 220 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 5441
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 25949
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
860 000 € 3909 €/m²
  • Kod objekta 12902
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod objekta 54696
  • Kvadratura 229 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 65215
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 7520
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4029
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
930 000 € 3780 €/m²
  • Kod objekta 54698
  • Kvadratura 246 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter