28 000 €
56 €/m²
Property 6889 photo 1
Property 6889 photo 2
Property 6889 photo 3
Property 6889 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
40 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 26225
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 10455
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
39 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 39047
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
28 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 6889
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
22 500 € 64 €/m²
  • Kod objekta 5611
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
25 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 7266
  • Kvadratura 4886 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
35 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 26528
  • Kvadratura 920 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
27 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47568
  • Kvadratura 829 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
32 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 35836
  • Kvadratura 847 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 14524
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter