850 000 €
2237 €/m²
Property 66082 photo 1
Property 66082 photo 2
Property 66082 photo 3
Property 66082 photo 4
Property 66082 photo 5
Property 66082 photo 6
Property 66082 photo 7
Property 66082 photo 8
Property 66082 photo 9
Property 66082 photo 10
Property 66082 photo 11
Property 66082 photo 12
Property 66082 photo 13
Property 66082 photo 14
Property 66082 photo 15
Property 66082 photo 16
Property 66082 photo 17
Property 66082 photo 18
Property 66082 photo 19
Property 66082 photo 20
Property 66082 photo 21
Property 66082 photo 22
Property 66082 photo 23
Property 66082 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 7380 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 380 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i kamin, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Kod objekta 13097
  • Kvadratura 580 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 29759
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 41918
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 800 000 € 2162 €/m²
  • Kod objekta 41928
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter