700 000 €
2800 €/m²
Property 23811 photo 1
Property 23811 photo 2
Property 23811 photo 3
Property 23811 photo 4
Property 23811 photo 5
Property 23811 photo 6
Property 23811 photo 7
Property 23811 photo 8
Property 23811 photo 9
Property 23811 photo 10
Property 23811 photo 11
Property 23811 photo 12
Property 23811 photo 13
Property 23811 photo 14
Property 23811 photo 15
Property 23811 photo 16
Property 23811 photo 17
Property 23811 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1982
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 250 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 30734
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 37582
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 38394
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 38873
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 41560
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter