770 000 € 660 000 €
2200 €/m²
Property 41918 photo 1
Property 41918 photo 2
Property 41918 photo 3
Property 41918 photo 4
Property 41918 photo 5
Property 41918 photo 6
Property 41918 photo 7
Property 41918 photo 8
Property 41918 photo 9
Property 41918 photo 10
Property 41918 photo 11
Property 41918 photo 12
Property 41918 photo 13
Property 41918 photo 14
Property 41918 photo 15
Property 41918 photo 16
Property 41918 photo 17
Property 41918 photo 18
Property 41918 photo 19
Property 41918 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 23422
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 1969 €/m²
  • Kod objekta 24120
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 25238
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter