690 000 €
1865 €/m²
Property 64529 photo 1
Property 64529 photo 2
Property 64529 photo 3
Property 64529 photo 4
Property 64529 photo 5
Property 64529 photo 6
Property 64529 photo 7
Property 64529 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 11
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 370 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 790 000 € 2194 €/m²
  • Kod objekta 10414
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod objekta 10777
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 820 000 € 2733 €/m²
  • Kod objekta 16541
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter