Prodaja - Kuća 200 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
750 000 € 550 000 €
2750 €/m²
Property 38873 photo 1
Property 38873 photo 2
Property 38873 photo 3
Property 38873 photo 4
Property 38873 photo 5
Property 38873 photo 6
Property 38873 photo 7
Property 38873 photo 8
Property 38873 photo 9
Property 38873 photo 10
Property 38873 photo 11
Property 38873 photo 12
Property 38873 photo 13
Property 38873 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 200 kv.m na Atici. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
675 000 € 600 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 6100
  • Kvadratura 177 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 800 000 € 2424 €/m²
  • Kod objekta 6810
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 7497
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 7669
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter