240 000 €
1500 €/m²
Property 65959 photo 1
Property 65959 photo 2
Property 65959 photo 3
Property 65959 photo 4
Property 65959 photo 5
Property 65959 photo 6
Property 65959 photo 7
Property 65959 photo 8
Property 65959 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: Stara zgrada
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 245 m
  • Udaljenost od aerodroma: 104 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 160 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 65666
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57158
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
205 000 € 1281 €/m²
  • Kod objekta 65169
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 2660 €/m²
  • Kod objekta 63340
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65926
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
285 000 € 1425 €/m²
  • Kod objekta 59857
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61384
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 1565 €/m²
  • Kod objekta 62229
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 62825
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 61471
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter