Property 65926 photo 1
Property 65926 photo 2
Property 65926 photo 3
Property 65926 photo 4
Property 65926 photo 5
Property 65926 photo 6
Property 65926 photo 7
Property 65926 photo 8
Property 65926 photo 9
Property 65926 photo 10
Property 65926 photo 11
Property 65926 photo 12
Property 65926 photo 13
Property 65926 photo 14
Property 65926 photo 15
Property 65926 photo 16
Property 65926 photo 17
Property 65926 photo 18
Property 65926 photo 19
Property 65926 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 125 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 200 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63897
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1285 €/m²
  • Kod objekta 60857
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
315 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 62989
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 60146
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64418
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 31984
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65940
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1538 €/m²
  • Kod objekta 65121
  • Kvadratura 247 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter