275 000 €
1833 €/m²
Property 65666 photo 1
Property 65666 photo 2
Property 65666 photo 3
Property 65666 photo 4
Property 65666 photo 5
Property 65666 photo 6
Property 65666 photo 7
Property 65666 photo 8
Property 65666 photo 9
Property 65666 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 116 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 150 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 1588 €/m²
  • Kod objekta 64916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
315 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 62989
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 1565 €/m²
  • Kod objekta 62229
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 65607
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
270 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 65185
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 1487 €/m²
  • Kod objekta 63724
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
320 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61384
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
225 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 62825
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
360 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 62618
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter