85 000 €
685 €/m²
Property 65674 photo 1
Property 65674 photo 2
Property 65674 photo 3
Property 65674 photo 4
Property 65674 photo 5
Property 65674 photo 6
Property 65674 photo 7
Property 65674 photo 8
Property 65674 photo 9
Property 65674 photo 10
Property 65674 photo 11
Property 65674 photo 12
Property 65674 photo 13
Property 65674 photo 14
Property 65674 photo 15
Property 65674 photo 16
Property 65674 photo 17
Property 65674 photo 18
Property 65674 photo 19
Property 65674 photo 20
Property 65674 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 3
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Potrebna adaptacija
  • Garaža

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 124 kv.m na Kritu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, parking, garaža, ostavu.

Za prodaju
107 000 € 713 €/m²
  • Kod objekta 51867
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 16747
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
70 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 41897
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 50125
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
96 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 44907
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
85 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 65674
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
86 000 € 934 €/m²
  • Kod objekta 57035
  • Kvadratura 92 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 31330
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 12300 m
Za prodaju
100 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 34490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 31236
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter