80 000 € 65 000 €
813 €/m²
Property 31236 photo 1
Property 31236 photo 2
Property 31236 photo 3
Property 31236 photo 4
Property 31236 photo 5

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 80 kv.m na Kritu. kuća 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
85 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 65674
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 489 €/m²
  • Kod objekta 44301
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
96 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 44907
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 31236
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 31330
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 12300 m
Za prodaju
86 000 € 934 €/m²
  • Kod objekta 57035
  • Kvadratura 92 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 16747
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
100 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 34490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 41897
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
107 000 € 713 €/m²
  • Kod objekta 51867
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter