365 000 €
3042 €/m²
Property 65524 photo 1
Property 65524 photo 2
Property 65524 photo 3
Property 65524 photo 4
Property 65524 photo 5
Property 65524 photo 6
Property 65524 photo 7
Property 65524 photo 8
Property 65524 photo 9
Property 65524 photo 10
Property 65524 photo 11
Property 65524 photo 12
Property 65524 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 145 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 120 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62737
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65940
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 31984
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
365 000 € 3041 €/m²
  • Kod objekta 65524
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod objekta 61882
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
470 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 65714
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 2513 €/m²
  • Kod objekta 65706
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61384
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod objekta 61878
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter