480 000 €
2513 €/m²
Property 65706 photo 1
Property 65706 photo 2
Property 65706 photo 3
Property 65706 photo 4
Property 65706 photo 5
Property 65706 photo 6
Property 65706 photo 7
Property 65706 photo 8
Property 65706 photo 9
Property 65706 photo 10
Property 65706 photo 11
Property 65706 photo 12
Property 65706 photo 13
Property 65706 photo 14
Property 65706 photo 15
Property 65706 photo 16
Property 65706 photo 17
Property 65706 photo 18
Property 65706 photo 19
Property 65706 photo 20
Property 65706 photo 21
Property 65706 photo 22
Property 65706 photo 23
Property 65706 photo 24
Property 65706 photo 25
Property 65706 photo 26
Property 65706 photo 27
Property 65706 photo 28
Property 65706 photo 29
Property 65706 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 180 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 191 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Semi-first floor se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 1285 €/m²
  • Kod objekta 60857
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 65445
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 57958
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2788 €/m²
  • Kod objekta 65502
  • Kvadratura 251 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 65757
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62737
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod objekta 61882
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
470 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 65714
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter