Property 65488 photo 1
Property 65488 photo 2
Property 65488 photo 3
Property 65488 photo 4
Property 65488 photo 5
Property 65488 photo 6
Property 65488 photo 7
Property 65488 photo 8
Property 65488 photo 9
Property 65488 photo 10
Property 65488 photo 11
Property 65488 photo 12
Property 65488 photo 13
Property 65488 photo 14
Property 65488 photo 15
Property 65488 photo 16

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Tip sobe: 113
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles-wood
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju duplex od 113 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 3 sprata. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe. Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 2312 €/m²
  • Kod objekta 50468
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 37958
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65008
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3955 €/m²
  • Kod objekta 49710
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 57302
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65422
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 48827
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter