195 000 €
1773 €/m²
Property 65443 photo 1
Property 65443 photo 2
Property 65443 photo 3
Property 65443 photo 4
Property 65443 photo 5
Property 65443 photo 6
Property 65443 photo 7
Property 65443 photo 8
Property 65443 photo 9
Property 65443 photo 10
Property 65443 photo 11
Property 65443 photo 12
Property 65443 photo 13
Property 65443 photo 14
Property 65443 photo 15
Property 65443 photo 16
Property 65443 photo 17
Property 65443 photo 18
Property 65443 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 126 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
225 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 62825
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
190 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65610
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 65607
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57158
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
270 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 65185
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 62138
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
240 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65959
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 65666
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
195 000 € 1772 €/m²
  • Kod objekta 65443
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 61675
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter