480 000 €
3429 €/m²
Property 56516 photo 1
Property 56516 photo 2
Property 56516 photo 3
Property 56516 photo 4
Property 56516 photo 5
Property 56516 photo 6
Property 56516 photo 7
Property 56516 photo 8
Property 56516 photo 9
Property 56516 photo 10
Property 56516 photo 11
Property 56516 photo 12
Property 56516 photo 13
Property 56516 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 140 kv.m na Kritu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 29743
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37510
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 56516
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
680 000 € 3695 €/m²
  • Kod objekta 42028
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter