Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 109 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
960 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 61626
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
910 000 € 6691 €/m²
  • Kod objekta 62079
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62220
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod objekta 62221
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
599 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 63916
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
920 000 € 8070 €/m²
  • Kod objekta 64076
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod objekta 64777
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter