500 000 €
3497 €/m²
Property 56920 photo 1
Property 56920 photo 2
Property 56920 photo 3
Property 56920 photo 4
Property 56920 photo 5
Property 56920 photo 6
Property 56920 photo 7
Property 56920 photo 8
Property 56920 photo 9
Property 56920 photo 10
Property 56920 photo 11
Property 56920 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 143 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 46854
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod objekta 55969
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56920
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56921
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
475 000 € 5107 €/m²
  • Kod objekta 61594
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
499 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 61603
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 64164
  • Kvadratura 172 m²
  • Broj soba 6
Preporučujemo Za prodaju
449 000 € 4317 €/m²
  • Kod objekta 64708
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter