Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 109 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod objekta 64777
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
920 000 € 8070 €/m²
  • Kod objekta 64076
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
949 000 € 2497 €/m²
  • Kod objekta 65546
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 65564
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Preporučujemo Za prodaju
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 30410
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod objekta 40518
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 47133
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod objekta 65909
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter