500 000 €
3497 €/m²
Property 56923 photo 1
Property 56923 photo 2
Property 56923 photo 3
Property 56923 photo 4
Property 56923 photo 5
Property 56923 photo 6
Property 56923 photo 7
Property 56923 photo 8
Property 56923 photo 9
Property 56923 photo 10
Property 56923 photo 11
Property 56923 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 143 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
745 000 € 1280 €/m²
  • Kod objekta 35142
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Investicija Za prodaju
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod objekta 42645
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod objekta 47134
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod objekta 49459
  • Kvadratura 312 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 54729
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
579 000 € 4991 €/m²
  • Kod objekta 57728
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 65972
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter