300 000 €
1765 €/m²
Property 59420 photo 1
Property 59420 photo 2
Property 59420 photo 3
Property 59420 photo 4
Property 59420 photo 5
Property 59420 photo 6
Property 59420 photo 7
Property 59420 photo 8
Property 59420 photo 9
Property 59420 photo 10
Property 59420 photo 11
Property 59420 photo 12
Property 59420 photo 13
Property 59420 photo 14
Property 59420 photo 15
Property 59420 photo 16
Property 59420 photo 17
Property 59420 photo 18
Property 59420 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 170 kv.m na Halkidikiju. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Semi-first floor se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 40670
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod objekta 4818
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 31811
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 45229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 11657
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
295 000 € 1620 €/m²
  • Kod objekta 63947
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 26673
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
250 000 € 3246 €/m²
  • Kod objekta 62392
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 51088
  • Kvadratura 630 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 47037
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter