210 000 €
2386 €/m²
Property 61288 photo 1
Property 61288 photo 2
Property 61288 photo 3
Property 61288 photo 4
Property 61288 photo 5
Property 61288 photo 6
Property 61288 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 88 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer.

Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
280 000 € 1021 €/m²
  • Kod objekta 59956
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
230 000 € 1742 €/m²
  • Kod objekta 48332
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 2533
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3230 €/m²
  • Kod objekta 65938
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 62620
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
180 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 63506
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 65687
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
213 000 € 626 €/m²
  • Kod objekta 64538
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 1620 €/m²
  • Kod objekta 63947
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter