213 000 €
626 €/m²
Property 64538 photo 1
Property 64538 photo 2
Property 64538 photo 3
Property 64538 photo 4
Property 64538 photo 5
Property 64538 photo 6
Property 64538 photo 7
Property 64538 photo 8
Property 64538 photo 9
Property 64538 photo 10
Property 64538 photo 11
Property 64538 photo 12
Property 64538 photo 13
Property 64538 photo 14
Property 64538 photo 15
Property 64538 photo 16
Property 64538 photo 17
Property 64538 photo 18
Property 64538 photo 19
Property 64538 photo 20
Property 64538 photo 21
Property 64538 photo 22
Property 64538 photo 23
Property 64538 photo 24
Property 64538 photo 25
Property 64538 photo 26
Property 64538 photo 27

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 340 kv.m na Halkidikiju. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
210 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 61288
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
240 000 € 1463 €/m²
  • Kod objekta 4988
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 58483
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 1021 €/m²
  • Kod objekta 59956
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
180 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 63506
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
213 000 € 626 €/m²
  • Kod objekta 64538
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 62978
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter