300 000 €
2500 €/m²
Property 62978 photo 1
Property 62978 photo 2
Property 62978 photo 3
Property 62978 photo 4
Property 62978 photo 5
Property 62978 photo 6
Property 62978 photo 7
Property 62978 photo 8
Property 62978 photo 9
Property 62978 photo 10
Property 62978 photo 11
Property 62978 photo 12
Property 62978 photo 13
Property 62978 photo 14
Property 62978 photo 15
Property 62978 photo 16
Property 62978 photo 17
Property 62978 photo 18
Property 62978 photo 19
Property 62978 photo 20
Property 62978 photo 21
Property 62978 photo 22
Property 62978 photo 23
Property 62978 photo 24
Property 62978 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 120 kv.m na Halkidikiju. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Za prodaju
280 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 45229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 26081
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 40670
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 62978
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 26673
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
365 000 € 2433 €/m²
  • Kod objekta 62115
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 47037
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 1021 €/m²
  • Kod objekta 59956
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter