Prodaja - Kuća 110 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Skioni
360 000 €
3273 €/m²
Property 64236 photo 1
Property 64236 photo 2
Property 64236 photo 3
Property 64236 photo 4
Property 64236 photo 5
Property 64236 photo 6
Property 64236 photo 7
Property 64236 photo 8
Property 64236 photo 9
Property 64236 photo 10
Property 64236 photo 11
Property 64236 photo 12
Property 64236 photo 13
Property 64236 photo 14
Property 64236 photo 15
Property 64236 photo 16

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 110 kv.m na Kasandri (Halkidiki). kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj.

Za prodaju
460 000 € 3680 €/m²
  • Kod objekta 62032
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 62668
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 2866 €/m²
  • Kod objekta 62760
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 6486 €/m²
  • Kod objekta 62790
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63126
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 63242
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 63243
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 63363
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 63653
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
470 000 € 2937 €/m²
  • Kod objekta 63728
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter