Prodaja - Kuća 300 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalandra
380 000 €
1267 €/m²
Property 7229 photo 1
Property 7229 photo 2
Property 7229 photo 3
Property 7229 photo 4
Property 7229 photo 5
Property 7229 photo 6
Property 7229 photo 7
Property 7229 photo 8
Property 7229 photo 9
Property 7229 photo 10
Property 7229 photo 11
Property 7229 photo 12
Property 7229 photo 13
Property 7229 photo 14
Property 7229 photo 15
Property 7229 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 69 km

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 300 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
380 000 € 2794 €/m²
  • Kod objekta 47696
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 47697
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1791 €/m²
  • Kod objekta 56514
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 56515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 3515 €/m²
  • Kod objekta 59039
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59699
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59701
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59702
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59704
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3800 €/m²
  • Kod objekta 59737
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter