Prodaja - Kuća 85 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
360 000 €
4235 €/m²
Property 63242 photo 1
Property 63242 photo 2
Property 63242 photo 3
Property 63242 photo 4
Property 63242 photo 5
Property 63242 photo 6
Property 63242 photo 7
Property 63242 photo 8
Property 63242 photo 9
Property 63242 photo 10
Property 63242 photo 11
Property 63242 photo 12
Property 63242 photo 13
Property 63242 photo 14
Property 63242 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 85 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, bazen, parking, travnjak.

Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 41575
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 41783
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 41784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 41785
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 41787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 1134 €/m²
  • Kod objekta 42903
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 44599
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 44769
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 47549
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter