Prodaja - Kuća 110 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Skioni
280 000 €
2545 €/m²
Property 63158 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 44599
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 44769
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 47549
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
380 000 € 2794 €/m²
  • Kod objekta 47696
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 47697
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 47715
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3375 €/m²
  • Kod objekta 53210
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 56515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1729 €/m²
  • Kod objekta 56982
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
380 000 € 3800 €/m²
  • Kod objekta 59737
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter