1 365 000 €
694 €/m²
Property 64086 photo 1
Property 64086 photo 2
Property 64086 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1966 kv.m. na Atici.

Za prodaju
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 6125
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 250 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 5796
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 13786
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 11447
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 365 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 64086
  • Kvadratura 1966 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 600 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 5658
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 3979
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter