Prodaja - Zemljište 13500 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi Agia Marina
1 100 000 €
81 €/m²
Property 6125 photo 1
Property 6125 photo 2
Property 6125 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 13500 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
1 600 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 5658
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 250 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 5796
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 5935
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
895 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 6005
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 6125
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
988 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 12891
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 13786
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 19117
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
900 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 30174
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 51938
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter