Prodaja - Zemljište 2000 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
1 600 000 €
800 €/m²
Property 5658 photo 1
Property 5658 photo 2
Property 5658 photo 3
Property 5658 photo 4
Property 5658 photo 5
Property 5658 photo 6
Property 5658 photo 7
Property 5658 photo 8
Property 5658 photo 9
Property 5658 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
2 200 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 20989
  • Kvadratura 10000 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 3979
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 13786
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 365 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 64086
  • Kvadratura 1966 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 11447
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 600 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 5658
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter