329 000 €
5222 €/m²
Property 61267 photo 1
Property 61267 photo 2
Property 61267 photo 3
Property 61267 photo 4
Property 61267 photo 5
Property 61267 photo 6
Property 61267 photo 7
Property 61267 photo 8
Property 61267 photo 9
Property 61267 photo 10
Property 61267 photo 11
Property 61267 photo 12
Property 61267 photo 13
Property 61267 photo 14
Property 61267 photo 15
Property 61267 photo 16
Property 61267 photo 17
Property 61267 photo 18
Property 61267 photo 19
Property 61267 photo 20
Property 61267 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 120 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 63 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, baštu, grejanje.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
389 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 62749
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
329 000 € 5222 €/m²
  • Kod objekta 61267
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 44007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4937 €/m²
  • Kod objekta 65257
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
279 000 € 4292 €/m²
  • Kod objekta 63851
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod objekta 54643
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59695
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 5762 €/m²
  • Kod objekta 66025
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
379 000 € 1973 €/m²
  • Kod objekta 44195
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter