240 000 € 190 000 €
1407 €/m²
Property 63720 photo 1
Property 63720 photo 2
Property 63720 photo 3
Property 63720 photo 4
Property 63720 photo 5
Property 63720 photo 6
Property 63720 photo 7
Property 63720 photo 8
Property 63720 photo 9
Property 63720 photo 10
Property 63720 photo 11
Property 63720 photo 12
Property 63720 photo 13
Property 63720 photo 14
Property 63720 photo 15
Property 63720 photo 16
Property 63720 photo 17
Property 63720 photo 18
Property 63720 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 108 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 135 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 64920
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
210 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 65953
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 1565 €/m²
  • Kod objekta 62229
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 62829
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 65666
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
205 000 € 1281 €/m²
  • Kod objekta 65169
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 61471
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 65563
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 900 €/m²
  • Kod objekta 62825
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
290 000 € 1487 €/m²
  • Kod objekta 63724
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter