210 000 €
2165 €/m²
Property 65953 photo 1
Property 65953 photo 2
Property 65953 photo 3
Property 65953 photo 4
Property 65953 photo 5
Property 65953 photo 6
Property 65953 photo 7
Property 65953 photo 8
Property 65953 photo 9
Property 65953 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 193 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Pristup
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 97 kv.m na Peloponezu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
195 000 € 1772 €/m²
  • Kod objekta 65443
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 1003 €/m²
  • Kod objekta 58445
  • Kvadratura 269 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 65563
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57158
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
285 000 € 1425 €/m²
  • Kod objekta 59857
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 61471
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 61677
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 1487 €/m²
  • Kod objekta 63724
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
190 000 € 2878 €/m²
  • Kod objekta 61936
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1588 €/m²
  • Kod objekta 64916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter