60 000 €
600 €/m²
Property 24276 photo 1
Property 24276 photo 2

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 100 kv.m na Krfu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, ostavu.

Za prodaju
60 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 24276
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
50 000 € 35 000 € 636 €/m²
  • Kod objekta 34392
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
55 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 42947
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
70 000 € 291 €/m²
  • Kod objekta 24280
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 63881
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 47136
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
65 000 € 866 €/m²
  • Kod objekta 26765
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
60 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 50095
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
55 000 € 670 €/m²
  • Kod objekta 63277
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
65 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 59188
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter