37 000 €
1156 €/m²
Property 63005 photo 1
Property 63005 photo 2
Property 63005 photo 3
Property 63005 photo 4
Property 63005 photo 5
Property 63005 photo 6
Property 63005 photo 7

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 32 kv.m na Kritu. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
32 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 63526
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
50 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 64861
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
37 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 63005
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
35 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 60635
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
43 000 € 614 €/m²
  • Kod objekta 50166
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
48 000 € 564 €/m²
  • Kod objekta 66035
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
49 000 € 1441 €/m²
  • Kod objekta 61276
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter