43 000 €
614 €/m²
Property 50166 photo 1
Property 50166 photo 2
Property 50166 photo 3
Property 50166 photo 4
Property 50166 photo 5

Detalji

  • Stanje: Stara zgrada
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 70 kv.m na Kritu. kuća 6 ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Old House for sale near Neapoli, Lasithi. This 70 sqm old stone house is located in Platipodi settlement, near Neapoli town. It consists of 6 rooms. This house needs complete renovation. Water and electricity connections exist nearby.

Za prodaju
43 000 € 614 €/m²
  • Kod objekta 50166
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
49 000 € 1441 €/m²
  • Kod objekta 61276
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
48 000 € 564 €/m²
  • Kod objekta 66035
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
37 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 63005
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
64 000 € 771 €/m²
  • Kod objekta 57036
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 9900 m
Za prodaju
35 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 60635
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
50 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 64861
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter