Property 60635 photo 1
Property 60635 photo 2
Property 60635 photo 3
Property 60635 photo 4
Property 60635 photo 5
Property 60635 photo 6
Property 60635 photo 7
Property 60635 photo 8
Property 60635 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 479 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 52 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
49 000 € 1441 €/m²
  • Kod objekta 61276
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
35 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 60635
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
48 000 € 564 €/m²
  • Kod objekta 66035
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
43 000 € 614 €/m²
  • Kod objekta 50166
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
50 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 64861
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
37 000 € 1156 €/m²
  • Kod objekta 63005
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
32 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 63526
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter