370 000 €
2387 €/m²
Property 61805 photo 1
Property 61805 photo 2
Property 61805 photo 3
Property 61805 photo 4
Property 61805 photo 5
Property 61805 photo 6
Property 61805 photo 7
Property 61805 photo 8
Property 61805 photo 9
Property 61805 photo 10
Property 61805 photo 11
Property 61805 photo 12
Property 61805 photo 13
Property 61805 photo 14
Property 61805 photo 15
Property 61805 photo 16
Property 61805 photo 17
Property 61805 photo 18
Property 61805 photo 19

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 155 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 56672
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 2387 €/m²
  • Kod objekta 61805
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 61785
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter