Property 37913 photo 1
Property 37913 photo 2
Property 37913 photo 3
Property 37913 photo 4
Property 37913 photo 5
Property 37913 photo 6

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 76 kv.m na Kritu. kuća jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 400 000 € 20000 €/m²
  • Kod objekta 44122
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod objekta 50139
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
96 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 44907
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
100 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 34490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 16747
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 56672
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod objekta 61234
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter