Prodaja - Zemljište 2300 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
135 000 €
58 €/m²
Property 38348 photo 1
Property 38348 photo 2
Property 38348 photo 3
Property 38348 photo 4
Property 38348 photo 5
Property 38348 photo 6
Property 38348 photo 7
Property 38348 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 346 km
  • Udaljenost od aerodroma: 355 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2300 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47301
  • Kvadratura 4188 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33563
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
160 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 63229
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
165 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46849
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
170 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 45987
  • Kvadratura 3136 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 51427
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30904
  • Kvadratura 5650 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m

Prijava za Newsletter