441 000 €
1378 €/m²
Property 60879 photo 1
Property 60879 photo 2
Property 60879 photo 3
Property 60879 photo 4
Property 60879 photo 5
Property 60879 photo 6
Property 60879 photo 7
Property 60879 photo 8

Detalji

  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 320 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 5 sprata. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende, grejanje, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 43181
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 54669
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 15800 m
Za prodaju
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod objekta 39603
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 37660
  • Kvadratura 557 m²
  • Udaljenost od mora 8300 m
Za prodaju
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 44763
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
395 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 37481
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 34134
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
550 000 € 1447 €/m²
  • Kod objekta 5364
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
420 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 10789
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter