620 000 €
5741 €/m²
Property 60037 photo 1
Property 60037 photo 2
Property 60037 photo 3
Property 60037 photo 4
Property 60037 photo 5
Property 60037 photo 6
Property 60037 photo 7
Property 60037 photo 8
Property 60037 photo 9
Property 60037 photo 10
Property 60037 photo 11
Property 60037 photo 12
Property 60037 photo 13
Property 60037 photo 14
Property 60037 photo 15
Property 60037 photo 16
Property 60037 photo 17
Property 60037 photo 18
Property 60037 photo 19
Property 60037 photo 20
Property 60037 photo 21
Property 60037 photo 22
Property 60037 photo 23
Property 60037 photo 24
Property 60037 photo 25
Property 60037 photo 26
Property 60037 photo 27
Property 60037 photo 28
Property 60037 photo 29
Property 60037 photo 30
Property 60037 photo 31
Property 60037 photo 32
Property 60037 photo 33
Property 60037 photo 34
Property 60037 photo 35
Property 60037 photo 36
Property 60037 photo 37
Property 60037 photo 38
Property 60037 photo 39
Property 60037 photo 40

Detalji

  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 108 kv.m na Krfu. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
585 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 3062
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56361
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49578
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
790 000 € 2925 €/m²
  • Kod objekta 19879
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 30368
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 5120 €/m²
  • Kod objekta 61220
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Kod objekta 42192
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 25224
  • Kvadratura 128 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter