Prodaja - Zemljište 10000 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
2 200 000 €
220 €/m²
Property 20989 photo 1
Property 20989 photo 2
Property 20989 photo 3
Property 20989 photo 4
Property 20989 photo 5
Property 20989 photo 6
Property 20989 photo 7
Property 20989 photo 8
Property 20989 photo 9
Property 20989 photo 10
Property 20989 photo 11
Property 20989 photo 12
Property 20989 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 1997
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Atici. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
2 900 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 61794
  • Kvadratura 12850 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
2 650 000 € 1472 €/m²
  • Kod objekta 13857
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
3 000 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 31339
  • Kvadratura 10741 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 800 000 € 2 500 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 11259
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
1 800 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 11447
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 200 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 20989
  • Kvadratura 10000 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter