1 000 000 €
5000 €/m²
Property 55900 photo 1
Property 55900 photo 2
Property 55900 photo 3
Property 55900 photo 4
Property 55900 photo 5
Property 55900 photo 6
Property 55900 photo 7
Property 55900 photo 8
Property 55900 photo 9
Property 55900 photo 10
Property 55900 photo 11
Property 55900 photo 12
Property 55900 photo 13
Property 55900 photo 14
Property 55900 photo 15
Property 55900 photo 16
Property 55900 photo 17
Property 55900 photo 18
Property 55900 photo 19
Property 55900 photo 20
Property 55900 photo 21
Property 55900 photo 22
Property 55900 photo 23
Property 55900 photo 24
Property 55900 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1870
  • Godina renoviranja: 1987
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 200 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 55900
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 19457
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 42301
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33717
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65553
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 050 000 € 2441 €/m²
  • Kod objekta 9145
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
950 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 62841
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
855 000 € 3120 €/m²
  • Kod objekta 23339
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
850 000 € 5120 €/m²
  • Kod objekta 61220
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter