Property 52970 photo 1
Property 52970 photo 2
Property 52970 photo 3
Property 52970 photo 4
Property 52970 photo 5
Property 52970 photo 6
Property 52970 photo 7
Property 52970 photo 8
Property 52970 photo 9
Property 52970 photo 10
Property 52970 photo 11
Property 52970 photo 12
Property 52970 photo 13

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Wifi
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 80 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Za prodaju
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 65564
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Ekskluzivni Za prodaju
389 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 62749
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod objekta 65234
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 65972
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 65530
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod objekta 64823
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod objekta 62543
  • Kvadratura 650 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod objekta 56468
  • Kvadratura 726 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter