Property 52964 photo 1
Property 52964 photo 2
Property 52964 photo 3
Property 52964 photo 4
Property 52964 photo 5
Property 52964 photo 6
Property 52964 photo 7
Property 52964 photo 8
Property 52964 photo 9
Property 52964 photo 10
Property 52964 photo 11
Property 52964 photo 12
Property 52964 photo 13
Property 52964 photo 14
Property 52964 photo 15

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 72 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 101 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Slične ponude

Izdavanje
od 180 € /dnevno 1 €/m²
  • Kod objekta 54674
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod objekta 62228
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
540 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 61671
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod objekta 62197
  • Kvadratura 510 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 62213
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod objekta 55969
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter