Property 51916 photo 1
Property 51916 photo 2
Property 51916 photo 3
Property 51916 photo 4
Property 51916 photo 5
Property 51916 photo 6
Property 51916 photo 7
Property 51916 photo 8
Property 51916 photo 9
Property 51916 photo 10

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 101 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Za prodaju
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod objekta 62228
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod objekta 65409
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
279 000 € 4292 €/m²
  • Kod objekta 63851
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
295 000 € 4538 €/m²
  • Kod objekta 63940
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 800 € /dnevno 5 €/m²
  • Kod objekta 54654
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod objekta 62193
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter